Ochrana osobních údajů

srp, 23 2023

Zásady ochrany osobních údajů

Vážíme si důvěry, kterou jste nám projevili poskytnutím svých osobních údajů, a chceme vás ujistit, že s nimi nakládáme s nejvyšší možnou mírou zodpovědnosti a důvěrnosti. Dodržujeme přísná pravidla a postupy, aby byla vaše data v bezpečí a zpracovávána pouze pro legitimní účely v souladu s platným právním řádem České republiky a nařízením GDPR. S našimi zásadami ochrany osobních údajů vás detailně informujeme o tom, jaké údaje sbíráme, jak je používáme, jak jsou chráněny, a jaké jsou vaše práva související s ochranou vašich osobních dat.

Shromažďování a využití osobních údajů

Zpracování osobních údajů je nezbytné pro poskytování našich služeb a zlepšení jejich kvality. Sbíráme údaje, které s námi sdílíte při kontaktování naší společnosti, objednávání služeb či prostřednictvím naší webové stránky. Tyto informace využíváme výhradně pro účely, pro které byly poskytnuty, jako je například zajištění lékařských služeb, komunikace s vámi ohledně vašich potřeb a přání nebo poskytování informací o našich službách a novinkách.

Bezpečnost osobních údajů

Bezpečnost vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Používáme širokou škálu bezpečnostních technologií a procedur k ochraně vašich osobních údajů před neoprávněným přístupem, použitím, změnou nebo zničením. Všechny tyto opatření jsou navrženy s ohledem na nejnovější poznatky v oblasti kybernetické bezpečnosti a jsou pravidelně revidována, aby byla vaše data co nejlépe chráněna.

Práva subjektů údajů

Jako subjekt údajů máte řadu práv, která vám zaručuje nařízení GDPR. Mezi tato práva patří přístup k vašim osobním údajům, možnost požádat o opravu nesprávných údajů, vymazání nebo omezení zpracování vašich údajů. Dále máte právo vznést námitku proti zpracování vašich osobních údajů a právo na přenositelnost údajů. Pro uplatnění těchto práv nebo v případě jakýchkoli otázek či obav ohledně zpracování vašich dat se můžete kdykoliv obrátit na nás prostřednictvím e-mailu [email protected].

Kontaktní údaje pro výkon práv

V případě, že si přejete využít některé z vašich práv souvisejících s osobními údaji nebo pokud máte jakékoli dotazy ke zpracování vašich údajů, kontaktujte prosím vlastníka této webové stránky:

  • Lukáš Pospíšil
  • Americká 47
  • 370 01 České Budějovice
  • Česká republika
  • E-mail: [email protected]