Jak Curaprox kartáčky bojují proti zubnímu plaku

Jak Curaprox kartáčky bojují proti zubnímu plaku zář, 9 2023

Magická moc kartáčků Curaprox

V dnešní době, kdy si můžeme vybrat z tun zubních kartáčků na trhu, začínám všem kolem mě vyprávět o své nové lásce - kartáčkům Curaprox. Nejsou jen krásné na pohled, ale také mají úžasnou schopnost bojovat proti zubnímu plaku. A nejen to, Curaprox kartáčky jsou navrženy tak, aby se dokonale vejšly do každého zakutálého koutku vašich zubů.

Pamatujte, že pravidelné čištění zubů je klíčové pro prevenci zubního plaku a jeho následků. A tohle je právě to, co Curaprox kartáčky dělají nejlépe. Vždy jsem měla obavy z návštěvy zubaře, ale od té doby, co jsem začala používat Curaprox, tyhle obavy začínají mizet.

Cílený útok na zubní plak

Slyšeli jste někdy o zubním plaku? Nebojte, nejste sami. Plak je tenký biofilm, který se tvoří na zubech a je plný bakterií. Pokud ho neodstraníte pravidelně, může způsobit zubní kaz a paradentózu. A to je důvod, proč Curaprox kartáčky hrají tak důležitou roli. Mají speciálně navržené štětiny, které jsou schopné odstranit plak z i těch nejvzdálenějších míst vašich zubů.

Víte, co je na těchto kartáčcích skvělé? Cítíte se prostě tak čisto a svěže po vyčištění zubů. Můj manžel, Tomáš, se dokonce začal smát, když jsem mu o tom poprvé říkala. Ale pak si jeden z nich vyzkoušel a musel připustit, že to, co říkám, je pravda.

Různé druhy pro různé potřeby

Curaprox nabízí širokou škálu kartáčků pro různé ústní problémy. Můžete vybrat z různých velikostí a tvarů, takže si můžete vybrat ten, který je právě pro vás nejlepší. Od kartáčků pro citlivé zuby až po ty pro lidi s ortodontickými aparaturami, je zde něco pro každého.

Já například používám Curaprox 5460 – je to takový zlatý střed mezi jemností a efektivitou. Tyto kartáčky mají štětiny z CUREN® vláken, což je speciální typ polyesteru, který je jemnější a odolnější než běžné nylonové štětiny. Díky tomu tyto zubní kartáčky dokonale vyčistí vaše zuby, aniž by poškodily sklovinu či dásně. A to je přesně to, co chceme, že ano?

Jak správně používat Curaprox kartáčky

Mám to štěstí, že jsem se setkala s odborníkem na ústní hygienu, který mi vysvětlil, jak správně používat tyto kartáčky. Prý je důležité si kartáček držet pod úhlem 45 stupňů k dásním a kartáčovat krátkými pohyby. A především, nikdy netlačit moc silně. To by mohlo poškodit vaše dásně.

A v neposlední řadě – jak často byste měli kartáček měnit? Ideálně každé dva až tři měsíce. I když se může zdát, že váš starý kartáček stále dobře funguje, pravděpodobně již ztratil svou původní efektivitu. Takže si vzpomeňte na tu radu o pravidelné výměně kartáčků, je to důležité.

A to je vše o tom, jak Curaprox kartáčky bojují proti zubnímu plaku. Jsem si jistá, že pokud je začnete používat, už žádné jiné kartáčky nebudete chtít. Tak co myslíte, že to vyzkoušíte?